Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X
kategorie
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 7
týden: 95
celkem: 221825

razítka Olomouc razítka Brno razítka Praha razítka Ostrava velkoplošný tisk webdesign Olomouc SEO Optimalizace Virtuální prohlídky Gravírování laserem hotel Olomouc ubytování Olomouc fotograf Olomouc úřad práce fotoobrazy na plátno

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky:

Veškeré ceny uváděné v cenících či nabídkách prodávajícího jsou bez DPH a vč. DPH, pokud není výslovně uvedeno jinak.

Způsob a cena dopravy:

  • Osobní odběr v sídle společnosti ( CZ argine, s.r.o. | Rolsberská 41a, 779 00 Olomouc
  • DPD.
  • DOPRAVA - Dobírka nebo platba převodem ZDARMA při objednávce nad 750.- Kč ( do 750.- CZK je účtován poplatek dopravy ve výši 99.- CZK )
  • rozvoz po Olomouci dle dohody

Při objednání nad 750.- CZK s platbou na dobírku není doprava účtována ( ZDARMA )

Způsob platby:

  • Hotově při převzetí ( CZ argine, s.r.o. | Rolsberská 41a, 779 00 Olomouc )
  • DOPRAVA - Dobírka nebo platba převodem ZDARMA při objednávce nad 750.- Kč

Termín dodání

Zboží na skladě bude doručeno na Vaši adresu maximálně do třetího pracovního dne od obdržení objednávky.

Při osobním odběru:

- v Olomouci ( v den objednání )

Storno objednávky

Pokud kupující zruší svou písemnou objednávku (tzv. "storno"), má prodávající nárok na stornovací poplatek ve výši 50 % z ceny objednaného zboží, jehož koupi stornoval, a dále nárok na náhradu nákladů již prokazatelně vynaložených v souvislosti s plněním zrušené objednávky. Stornovací poplatek jakož i náhrada vynaložených nákladů jsou splatné na základě daňového dokladu vystaveného prodávajícím. Uplatněním stornovacího poplatku není dotčen nárok prodávajícího na náhradu škody.

Ochrana osobních dat

Veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a nebudou zveřejněny ani předány dalším osobám či společnostem. Požadované uvedení Vaší e-mailové adresy nebo telefonního čísla slouží pro potvrzení objednávky, popř. ověření nejasností v objednaném zboží a nebude použito jinak.

Reklamační řád

Odběratel je povinen zboží neodkladně po převzetí zkontrolovat. Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu zboží, je odběratel povinen zkontrolovat stav zboží a v případě poškození vyhotovit písemný zápis o poškození za přítomnosti dopravce. Odpovědnost za poškození v průběhu přepravy nese dopravce, veškeré zboží je pojištěno. Uplatnit reklamaci za vady množství, druhu a zjevné vady je odběratel povinen oznámit dodavateli neodkladně, a to písemnou formou nejpozději do 2 dnů od převzetí zboží. Vady, které existovaly v okamžiku převzetí zboží, projevily se však později, je odběratel povinen oznámit dodavateli ihned poté, co byla závada zjištěna.

Dodavatel je povinen uplatňovat reklamaci písemnou (e-mailovou) formou zaslání či oznámení zjištěné závady zboží na adresu sídla prodávajícího.

Reklamace zboží musí být dodavateli doručena s vadným zbožím, vždy písemně se stručným popisem závady. Neprokáže-li odběratel doklad o koupi zboží má odběratel právo reklamaci odmítnout.

K reklamaci lze přijmout zboží pouze v originálním, nebo jiném vhodném obalu. Zboží zaslané k reklamaci poštou či jiným dopravcem musí být řádně zabezpečeno před případným dalším poškozením.

 

 

provozovatel: CZ argine, s.r.o., Rolsberská 41a, Olomouc | IČ: 28659970, DIČ: CZ28659970